zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

SPECJALISTA DS. OPERACYJNYCH LOTNICTWA CYWILNEGO

( GDYNIA, Gdynia, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: GDYNIA

Nr ref.: SDOLC/03/10

Cel pracy:
Kompleksowe przygotowanie dokumentacji lotniska cywilnego, oraz uczestniczenie w opracowaniu dokumentacji lotniska.

Obowiązki:
przygotowanie dokumentacji lotniska cywilnego
koordynacja zarządzania służbami
współuczestniczenie w opracowaniu modelu organizacyjnego portu lotniczego
przygotowanie i wdrożenie programu przeszkolenia personelu operacyjnego portu lotniczego
współpraca z instytucjami państwowymi w zakresie uruchomienia działalności operacyjnej portu lotniczego

Wymagania:
doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji dla lotnisk
wykształcenie średnie poparte doświadczeniem na podobnym stanowisku
minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku w polskim porcie lotniczym
znajomość przepisów regulujących zasady funkcjonowania lotnisk oraz służb lotniskowych
Dobra znajomość języka angielskiego

Wymagane kursy i szkolenia niezbędne do podjęcia pracy:
Ukończone kursy organizowane przez ULC
Ukończone kursy organizowane przez ICAO
Ukończone kursy organizowane przez IATA

Oferta:
Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej Spółce
Umowa o pracę lub inną wybraną przez kandydata formę współpracy
Wynagrodzenie podstawowe 4000 &#8211; 4500 netto
Realizacja ciekawych zadań i projektów oraz możliwości rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury
Notebook
Służbowy telefon komórkowy

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: pomorze@interimax.com.
W tytule maila proszę wpisać SDOLC/03/10

Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 27.03.2010 r.

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

INTERIMAX Sp. z. o. o.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)