zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

SPECJALISTA DS. KLIMATYZACJI - ZABRZE

(ZABRZE , Zabrze, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja rekrutacyjna ERTA dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KLIMATYZACJI

MIEJSCE PRACY: Zabrze

Opis stanowiska:

- Dokonywanie uzgodnień technicznych dotyczących zamówień od klientów z kraju i zagranicy
- Rzetelne i pełne przygotowywanie treści umów oraz zleceń i przekazywanie ich do działu konstrukcji
- Sporządzanie ogólnych rysunków, jako załączników do oferty
- Utrzymywanie długofalowych relacji handlowych z klientami
- Praca w systemie PISA oraz INFOR
- Wyjazdy służbowe

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki związane z wentylacją
- Minimum dwuletnie doświadczenie w firmie wentylacyjnej
- Biegła znajomość j. niemieckiego
- Mile widziana znajomość j. angielskiego
- Umiejętność pracy w zespole
- Komunikatywność
- Prawo jazdy kat. B
- Dyspozycyjność

Oferujemy:

- Pracę w nieustannie rozwijającej się firmie
- Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Premie uzależnione od efektów pracy
- Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania proszę o przesłanie swojego CV na adres: cv@ertagrupa.pl
z dopiskiem: &#8222;klimatyzacja- śląsk&#8221;

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).