zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Rzeźnik- Wykrawacz Wołowiny

(Francja - Bretania, Wroclaw, )

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej (nr rejestru 6173), działającą na rynku francuskim. Dla naszego prestiżowego klienta obecnie poszukujemy :

Rzeźnik
Wykrawacz Wołowy

Miejsce pracy: Bretania, Francja
Nr ref.: RZ/WOL/BS

Opis stanowiska:
- Rozbiór i trybowanie mięsa wołowego
- Praca przy taśmie

Wymagania:
- Konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- Dyspozycyjność od zaraz na okres 3-6 miesięcy
- Ogólna sprawność fizyczna

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca w systemie 35h/tydzień
- Umowę o pracę na czas określony
- Pełne świadczenia ZUS
- Opłacone zakwaterowanie w miejscu pracy
- Dodatkowe ubezpieczenie na czas podróży

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy:
rekrutacja@polandworkforce.com

W temacie wiadomości prosimy podać nr referencyjny.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.