Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Reprezentant Kancelarii

Kraków, Kraków,

LEX Kancelaria Odszkodowawcza wyróżnia nas profesjonalizm i rzetelność w realizacji naszych działań. Przyznane Certyfikaty zobowiązują do świadczenia najwyższej jakości usług.

Wspieramy i reprezentujemy osoby poszkodowane w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy, w rolnictwie). Gwarantujemy najwyższy poziom usług prawnych i bardzo skuteczną pomoc w uzyskaniu pełnej i jak największej rekompensaty za doznaną szkodę (osobową czy majątkową).

W związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych, nieprzeciętnych i bardzo aktywnych pracowników.
Jeśli jesteś osobą ambitną, lubiącą wyzwania i mającą łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Chcesz pomagać innym i jednocześnie robić coś dla siebie. Koniecznie dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków i okolice/ miejsce zamieszkania Reprezentanta

Opis stanowiska:
Reprezentowanie prestiżowej kancelarii
Aktywne poszukiwanie osób poszkodowanych w wypadkach i zdarzeniach losowych
Kompletowanie dokumentacji sprawy
Współpraca i budowanie długotrwałych relacji z Klientami Kancelarii

Oferujemy:
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Profesjonalne szkolenia branżowe i sprzedażowe
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
Wsparcie doświadczonych osób
Ciekawą i pełną wyzwań pracę
Możliwość dostosowania godzin pracy do własnego kalendarza zajęć
Samochód służbowy dla najlepszych

Oferta pracy jest kierowana także do osób, które poszukują dodatkowego źródła dochodu.

Wymagania:
Wysoka kultura osobista
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
Zrozumienie i empatia w stosunku do poszkodowanych
Umiejętność zarządzania własnym czasem
Samodzielność w działaniu
Pomysłowość i wytrwałość w dążeniu do celu
Chęć ociągnięcia sukcesu i jak najlepszych rezultatów
Dbałość o jakość pracy

Doświadczenie w branży odszkodowań będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez formularz.

Zaaplikuj do nas!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 26 Listopad, 2015  13:51

Identyfikator: 568635

Wyświetleń: 1929