zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Regionalny kierownik sprzedaży

(Północny zachód Polski, Bydgoszcz, )

Mój Klient specjalizuje się w dystrybucji i serwisowaniu maszyn używanych do obróbki skrawaniem. W swojej branży na rynku polskim jest jednym z wiodących przedsiębiorstw. Firmy partnerskie ,których dystrybucją i reprezentacją zajmuje się nasz klient to uznane marki.
Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów, na stanowisko:
Lokalizacja: Północny zachód Polski

Obowiązki:
- opieka nad klientami
- aktywne pozyskiwanie klientów
- budowanie trwałych relacji z nowymi i obecnym klientami firmy
- całokształt działań marketingowych, wizerunkowych, reklamowych, PR zewnętrzny.
-fachowe doradztwo techniczne

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- znajomość tematyki obróbki skrawaniem
- warunek konieczny - komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- wymagane doświadczenie w sprzedaży w branży produkcyjnej lub przemysłowej
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn do obróbki skrawaniem
- gotowość do pracy delegacjach
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- dynamizm
- nastawienie na sukces
- znajomość rynku

Oferujemy:
- umowę o pracę
- praca zdalna - 4 dni w terenie + 1 dzień praca biurowa
- elastyczne godziny pracy
- laptop, tel. służbowy, samochód
- zagraniczne szkolenia
- atrakcyjny system wynagrodzenia ( podstawa + prowizja)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim na adres Marta.andrzejewska@polishpersonnel.com
w tytule wiadomości wpisując &#8222;Regionalny kierownik sprzedaży- północny zachód Polski&#8221;

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustaw? z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883"