zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Ragazza Martini

(Szczecin, Szczecin, )

Międzynarodowa marka premium o pozycji lidera w branży alkoholowej otwiera rekrutację do stałego zespołu specjalnie wyselekcjonowanych ambasadorek marki MARTINI

Lokalizacja: Szczecin
Rodzaj pracy: RAGAZZA MARTINI

Zadania i obowiązki RAGAZZA MARTINI:
- Kreowanie pozytywnego wizerunku marki
- Aktywne nawiązywanie kontaktów z grupą docelową na terenie klubów i podczas eventów
- Zapoznawanie konsumentów z promowaną marką i/lub zachęcanie do jej zakupu

JEŚLI UWAŻASZ, ŻE PONIŻSZA CHARAKTERYSTYKA IDEALNIE OPISUJE TWOJĄ OSOBĘ, KONIECZNIE SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Kryteria idealnej RAGAZZA MARTINI:
- Posiadasz skończone 21 lat, ale wyglądasz na 22-28 lat
- Jesteś studentką (w trakcie nauki: szkoła, studia)
- Twój wzrost mieści się w przedziale 165 &#8211; 175 cm
- Jesteś brunetką lub ciemną szatynką
- Charakteryzuje Cię proporcjonalna budowa ciała, a rozmiar Twojego ubrania to od 36 (S) do 38 (M)
- Posiadasz aktualną książeczkę badań sanitarno-epidemiologicznych
- Masz doświadczenie w obsłudze imprez, eventów, akcji promocyjnych (mile widziane)
- Dysponujesz prawem jazdy kat. B (mile widziane)

Dodatkowa charakterystyka RAGAZZA MARTINI:
- Twój wizerunek jest dowodem dobrego gustu oraz znajomości obecnych trendów i świata mody
- Charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista
- Masz poczucie humoru, jesteś uśmiechnięta i komunikatywna
- Czujesz się atrakcyjna, emanujesz kobiecością
- Jesteś efektywna i pracowita
- Potrafisz odnaleźć się w każdej sytuacji

Oferujemy:
- Zdobycie doświadczenia w trwającym i stale rozwijającym się projekcie dla międzynarodowej marki
- Możliwość uzyskiwania stabilnego źródła dochodu
- Profesjonalny system szkoleń

Aplikacje (życiorys oraz 3 zdjęcia przedstawiające Twoją sylwetkę) z zaznaczeniem &#8222;Szczecin&#8221; (w temacie maila), prosimy przesyłać na adres e-mail: martini@ragazza.pl

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 19 Kwiecien, 2011  15:50