Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie og這szenie

Przedstawiciel finansowy

(Jelenia G鏎a, Jelenia G鏎a, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

W zwi您ku z dynamicznym rozwojem sieci sprzeda篡 poszukujemy do wsp馧pracy na terenie Jeleniej G鏎y (i okolic) os鏏 na stanowisko

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy nr ref: puf_jelenia g鏎a

G堯wne zadania

* Profesjonalne doradztwo finansowe
* Aktywne poszukiwanie klient闚
* Osi庵anie za這穎nych cel闚 sprzeda穎wych

Wymagania

* Wykszta販enie minimum 鈔ednie (preferowane wy窺ze)
* Mile widziane do鈍iadczenie w sprzeda篡 bezpo鈔edniej
* Umiej皻no嗆 budowania relacji z klientami
* Wysoka komunikatywno嗆
* Samodzielno嗆 w dzia豉niu
* Orientacja na rozw鎩 i rezultat

Oferujemy

* Wsp馧prac z dynamicznie rozwijaj帷a si firm o presti穎wej marce
* Mo磧iwo嗆 rozwoju kariery zawodowej
* Szerok gam produkt闚 ubezpieczeniowo-finansowych
* Umow o wsp馧prac oraz wsparcie finansowe w pocz徠kowym okresie wsp馧pracy
* Atrakcyjny system prowizyjno-premiowy

Osoby spe軟iaj帷e wymagania prosimy o przes豉nie aplikacji zawieraj帷ej CV, list motywacyjny oraz numer referencyjny na adres:

zdzislaw.kalas@axa-polska.com.pl

Prosimy o za陰czenie nast瘼uj帷ej klauzuli

Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych, zawarty w przes豉nych przeze mnie dokumentach niezb璠nych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przysz這軼i przez AXA Polska S.A. (zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz.926 ze zm.). Jednocze郾ie wyra瘸m zgod na przekazanie moich danych osobowych innym sp馧kom Grupy AXA, tj. AXA PTE S.A., AXA TU S.A., AXA 砰cie TU S.A., w cela zwi您anych z procesem rekrutacji prowadzonym przez te sp馧ki.

Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi osobami. Nades豉nych dokument闚 nie odsy豉my. Wszystkim kandydatom gwarantujemy ca趾owit dyskrecj.

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl