Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo Finansowy

(Białystok, Białystok, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Międzynarodowa firma z sektora ubezpieczeniowego, słynąca z doskonałych szkoleń i profesjonalnej kadry zarządzającej. Prowadzi rekrutację kandydatów na w/w stanowisko.
PUF w naszej firmie zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów, obsługą bieżących kontraktów, przygotowywaniem ofert. Dba o pozytywny wizerunek firmy i stale podnosi swoje kwalifikacje.
Praca w Elitarnej organizacji skupiające najbardziej profesjonalnych przedstawicieli niesie za sobą wiele wymagań. Od każdego kandydata oczekujemy wyższego wykształcenia, umiejętności stawiania i realizacji ponadprzeciętnych celów. Etyki na najwyższym poziomie i chęci do nabywania nowych kompetencji.
Członkowie naszej organizacji, mogą liczyć na wynagrodzenia przekraczające średnią krajową i dostęp do najlepszych trenerów w Polsce. Sposób w jaki przygotowujemy nowych przedstawicieli do pracy, z wieloletnim powodzeniem stosowany był w najbardziej rozwiniętych krajach na świecie. Przekłada się to na zadowolenie naszych klientów i współpracowników.
Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do pierwszego etapu rekrutacji po uprzednim wysłaniu CV i listu motywacyjnego.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl