zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo Finansowy

(Cała Polska, Wroclaw, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Obowiązki
Menadżer buduje własny zespół agentów, prowadzi rekrutacje, szkolenia i zarządza sprzedażą zespołu.
Wymagania
- Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem
- Dostęp do Internetu
- Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
- Mile widziane osoby po 30 roku życia i z doświadczeniem w sprzedaży
- Praca na terenie całego kraju
Oferujemy
- Skuteczny system szkoleń (najbliższe szkolenie planowane na początek czerwca we Wrocławiu, dokładna data będzie podana później)
- Wysokie prowizje
- Finansowanie biur dla menadżerów za wyniki w pracy
- Finansowanie w całości samochodów do wartości 200.000 PLN za wyniki w pracy
- Nagrody rzeczowe i atrakcyjne podróże dla najlepszych
Firma
Europejskie Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. jest liderem rynku odszkodowań w Polsce.

Celem firmy jest bycie największą i najlepszą firmą w Europie.
W najbliższym czasie nastąpi przekształcenie w spółkę akcyjną i wejście na Giełdę Papierów Wartościowych, co przypieczętuje nie tylko naszą dominującą rolę na rynku polskim, ale przede wszystkim podkreśli jakość usług i znakomitą kondycję finansową firmy.

Ta rozwijająca się dopiero branża daje nie tylko olbrzymie możliwości zarabiania pieniędzy, ale też satysfakcję moralną z pomocy tym, którzy sami ucierpieli lub stracili kogoś bliskiego w wypadku.
Aplikacje kierować na adres: danuta.galik@op.pl bądź telefonicznie: 509 69 69 67