zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo Finansowy

(Polska, Warszawa, )

Jest liderem rynku odszkodowań w Polsce. Celem firmy jest bycie największą i najlepszą firmą w Europie.
W najbliższym czasie nastąpi przekształcenie w spółkę akcyjną i wejście na Giełdę Papierów Wartościowych, co przypieczętuje nie tylko naszą dominującą rolę na rynku polskim, ale przede wszystkim podkreśli jakość usług i znakomitą kondycję finansową firmy. Jesteśmy nagradzani tytułami i nagrodami: FAIR PLAY, FILANTROP ROKU. ZŁOTY FENIKS, SOLIDNA FIRMA. 10 % dochodów przeznaczane jest na cele charytatywne. W Wielkiej Orkiestrze Jurka Owsiaka wylicytowaliśmy w 2008r i 2009r Złotą Kartę NR1 za łączną kwotę 115.000 PLN wspierając tą wspaniałą formę pomocy dzieciom. Mamy własną kancelarię adwokacką, orzeczników medycznych, profesjonalny system szkoleń. W naszej Centrali pracuje blisko 50 osób obsługujących miesięcznie ponad 600 spraw odszkodowawczych. Finansujemy biura dla menadżerów, nagrody rzeczowe i atrakcyjne podróże dla najlepszych. Najlepsi współpracownicy stają się udziałowcami firmy. Ta rozwijająca się dopiero branża daje nie tylko olbrzymie możliwości zarabiania pieniędzy, ale też satysfakcję moralną z pomocy tym, którzy sami ucierpieli lub stracili kogoś bliskiego w wypadku.

Poszukujemy:
Agentów na terenie całego kraju
Zadania:
Agent dociera do poszkodowanych w wypadkach,
podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz
kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie &#8211; minimum średnie
&#8226; Niekaralność i dobra opinia w środowisku
&#8226; Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
&#8226; Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
&#8226; Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
&#8226; Mile widziane osoby po 30 roku życia i z doświadczeniem w sprzedaży
Oferujemy:
&#8226; Profesjonalny system szkoleń
&#8226; Wysokie prowizje dla agentów zgodnie z warunkami umowy agencyjnej (nie wymagamy działalności gospodarczej)
&#8226; Możliwość awansu i finansowanie biur dla menadżerów
&#8226; Finansowanie w całości samochodów dla agentów i menadżerów (VW Polo, VW Passat, Mercedes klasa E)
&#8226; Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy

Wszelkie pytanie zadawać na maila: danuta.galik@op.pl , bądź telefonicznie: 509 69 69 67. Dziękuję.