zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel / Menadżer

(Cała Polska, Opole, )

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy InterLex Sp. z o.o. poszukujemy na terenie całego kraju przedstawicieli oraz managerów do budowy grup sprzedażowych lub posiadających już własne grupy.

Obowiązki:
Przedstawiciel aktywnie poszukuje klientów. Po zdobyciu doświadczenia może budować własny zespół przedstawicieli.
Manager buduje własny zespół agentów, prowadzi rekrutacje, szkolenia i zarządza sprzedażą zespołu.

Oferujemy:
- stabilność oraz możliwość rozwoju
- wysokie prowizje zgodnie z umową zlecenie lub agencyjną
- program motywacyjny (nagrody rzeczowe oraz zagraniczne szkolenia)
- dodatkowe prowizje wynikające z budowy własnej grupy przedstawicieli

Wymagania:
- komunikatywność
- zaangażowanie
- dostęp do internetu
- wysoka kultura osobista
- wytrwałość w dążeniu do osiągania celów

O firmie:
" InterLex " Sp. z o. o. działa na rynku od 1995 r. Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla klientów instytucjonalnych, korporacyjnych oraz indywidualnych. Pracujemy z najlepszą kadrą prawniczą, która zbiera doświadczenia w zakresie świadczonych przez nas usług.
Zostaliśmy uhonorowani certyfikatem &#8220;Przejrzysta Firma&#8220; - wyróżnienie motywuje nas do dalszego rozwoju i jeszcze większej dbałości o przejrzystą politykę firmy.

Kontakt:
Aplikacje prosimy kierować na adres email: rekrutacja@interlex.pl

http://www.interlex.pl »