zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy z doświadczeniem

(Częstochowa, Częstochowa, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma współpracująca z NETI Poszukujemy osoby na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Częstochowa
Region: śląski
Opis stanowiska:

* nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
* realizacja planu sprzedaży
* rozwój strategii sprzedaży
* prowadzenie rozmów handlowych
* utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi Klientami

Wymagania:

* doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
* umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
* bardzo dobra organizacja pracy własnej
* operatywność i konsekwencja w działaniu
* zaangażowanie, entuzjazm
* uczciwość
* dyspozycyjność, punktualność
* aktualne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

* możliwość rozwoju zawodowego w młodym, dynamicznym zespole
* ciekawą, pełną wyzwań pracę
* atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w temacie wpisując: PH/02/2011 na adres:
m_mgroup@partner.netia.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)