zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy ds Ochrony Fizycznej

(Warszawa, Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

miejsce pracy : Warszawa
Cel stanowiska: budowanie relacji z klientem, realizacja planów sprzedażowych, budowanie wizerunku firmy,
Zakres obowiązków:
prezentacja i aktywna sprzedaż usług
współpraca z klientami i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
rozpoznanie rynku w zakresie potencjalnych klientów
raportowanie o poziomie sprzedaży w określonych cyklach czasowych
Oferujemy:
Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników ( system prowizyjny)
dla wyróżniających się możliwość awansu.
Oczekujemy :
Wysokich zdolności interpersonalnych
umiejętności prowadzenia negocjacji
niekaralności
wykształcenia minimum średniego
posiadania czynnego prawa jazdy oraz samochodu
mile widziane doświadczenie w sprzedaży i znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferty zawierające CV z klauzulą, oraz listem motywacyjnym i zaznaczonym stanowiskiem należy składać na adres:
olimpicus@olimpicus.pl