Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Przedstawiciel / Doradca - Kalisz, wielkopolskie

Kalisz, Ostrów Wlkp, Konin, wielkopolskie, Kalisz,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
- reprezentowanie presti¿owej Kancelarii Odszkodowawczej Meditor
- pozyskiwanie Klientów (poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, w gospodarstwach rolnych itp.)
- podpisywanie umów z Klientami oraz dostarczenie do centrali niezbêdnej dokumentacji w sprawie
- wdra¿anie i realizacja celów sprzeda¿owych

Od kandydatów oczekujemy:
- minimum ¶redniego wykszta³cenia
- nastawienia na rezultat
- wysokiej motywacji do dzia³ania
- rozwiniêtych zdolno¶ci interpersonalnych
- wysokiej kultury osobistej
- entuzjazmu i zaanga¿owania w wykonywan± pracê

Mile widziane:
- do¶wiadczenie w sprzeda¿y, w obs³udze Klienta, ubezpieczeniach, finansach, OFE, w systemach MLM, B2B, B2C
- do¶wiadczenie lub dostêp do osób dzia³aj±cych w nastêpuj±cych bran¿ach:
a) motoryzacyjna (lakiernicy, mechanicy, pomoc drogowa),
b) medyczna (pielêgniarki, lekarze, rehabilitanci, sklepy ortopedyczne, przedstawiciele medyczni)
c) bhp,
d) us³ugowa (przedstawiciele handlowi)
e) punkty kredytowe
f) multiagencje ubezpieczeniowe
- emeryci s³u¿b mundurowych
- JU¯ DZIA£ASZ NA RYNKU ODSZKODOWAÑ? Przy³±cz siê do najlepszych i uzyskaj specjalne warunki.

Oferujemy:
- mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego i jasno okre¶lon± ¶cie¿kê kariery
- liczne konkursy
- merytoryczne wsparcie profesjonalistów w dziedzinie odszkodowañ (radców prawnych, adwokatów)
- wspó³pracê w oparciu o umowê zlecenie/agencyjn± z renomowan± Kancelari±
- 24 godzinny dostêp do internetowej platformy umo¿liwiaj±cej monitoring spraw zleconych przez siebie kancelarii.

Forma Aplikacji:
Osoby zainteresowane prosimy o przesy³anie CV ze zdjêciem na adres kontaktowy.

Prosimy o do³±czenie klauzuli w CV:
"Wyra¿am zgodê na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moichdanych osobowych w celu realizacji obecnego i przysz³ego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustaw 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z pó¼n. zm.)".

Og³oszenie dodane: Sobota, 10 Sierpien, 2013  00:01

Identyfikator: 473266

Wy¶wietleñ: 2300

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Przedstawiciel Handlowy
  2. Doradca, Kierownik, Dyrektor &#8230; praca ju¿ od 01.09.2012r
  3. Doradca ds. Ubezpieczeñ i Inwestycji
  4. Przedstawiciel Dzia³u Sprzeda¿y
  5. Doradca Finansowy