zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Project manager S_34321

(Ustka, Ustka, )

Randstad Sp. z o. o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej oferującą rozwiązania w zakresie:
- doboru i zatrudnienia personelu tymczasowego, w tym także rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych,
- rekrutacji pracowników stałych,
- długoterminowego zatrudnienia zewnętrznego pracowników poprzez oddelegowanie ich do pracy w siedzibie Klienta,
-Assessment i Development Center oraz projektów outplacementowych,
- administracji wynagrodzeniami oraz dokumentacją kadrową.
Randstad działa poprzez sieć 57 biur lokalnych, zlokalizowanych w głównych miastach Polski. Wysoką jakość usług firmy potwierdza pierwszy uzyskany w branży certyfikat ISO 9001:2000.

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

project manager

wymagania:
- minimum średnie techniczne budowlane - preferowane wyższe kierunkowe
- minimum 4 letnie w budownictwie
- preferowane doświadczenie w sprzedaży
- znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
- prawo jazdy kat. B.
- praktyka w prowadzeniu pojazdów
- praktyczna znajomość budownictwa ogólnego potwierdzona stosownymi dokumentami
- posiadanie uprawnień kierownika budowy będzie dodatkowym atutem
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych

obowiązki:
- nadzorowanie projektów
- kontakt z kierownikami budowy
- kontroling kosztów oraz budżetów związanych z projektami
- wycena - kosztorysowanie projektów
- tworzenie i rozbudowa sieci sprzedaży
- monitorowanie efektywności pracy pracowników zaangażowanych w danym projekcie
- koordynacja i kontrolowanie pracy zespołu sprzedaży
- opracowywanie raportów i analiz na zlecenie przłożonego

oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie
- umowa o pracę
- niezbędna narzędzia pracy

opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: gdansk_pu@pl.randstad.com. W temacie maila należy podać numer referencyjny S_34321.

Prosimy też o składanie aplikacji poprzez rejestrację na stronie www.randstad.pl

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 05 Marzec, 2012  12:40