Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie og這szenie

Pracownik produkcji - Swarz璠z/Rabowice

(Swarz璠z/Rabowice, Swarz璠z, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

PRACA CZEKA NA CIEBIE!

NEW HORIZON nale篡 do grupy Alertec- firmy, kt鏎a dzia豉 w krajach Beneluksu i w Niemczech, a obecnie w zwi您ku z dynamicznym rozwojem otwiera oddzia造 w Polsce. Dla swojego klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Swarz璠z/Rabowice

Opis stanowiska: konfekcjonowanie / pakowanie towaru

Wymagania:

- status osoby ucz帷ej si,

- mile widziana ksi捫eczka sanepidu,

- dyspozycyjno嗆 i ch耩 do pracy.

Oferujemy:

- prac na ca貫 wakacje,

- prac na umow zlecenie,

- dwuzmianowy system pracy,

- dojazd z terenu Poznania (z dw鏂h lokalizacji),

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt:

New Horizon Sp. z o.o.

Ul. G鏎na Wilda 73/8

61-563 Pozna

Tel. (61) 8 302 802

Kom. 500 063 658

Mail: poznan@new-horizon.eu

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl