zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji - Oława

(Oława, Oleśnica, )

Firma Work Express dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji.

Branża:produkcja. Pełen etat. Umowa na czas określony.
Minimalne doświadczenie to mniej niż 1 rok.
Minimalne wykształcenie to zasadnicze zawodowe.

Zadania:
* praca przy linii produkcyjnej,
* kontrola jakości wykonywanego produktu,
* montaż elementów,
* pakowanie

Wymagania:
* mile widziane doświadczenie na produkcji,
* zaangażowanie i chęć do pracy,
* minimum wykształcenie zawodowe,
* gotowość do pracy od pn. do pt. w systemie 3-zmianowym,
* zdolności manualne

Oferujemy:
* atrakcyjne wynagrodzenie,
* umowa o pracę tymczasową,
* możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Prosimy o umieszczanie w dokumentach (CV) zgłoszeniowych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."