zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji

(Wodzisław Śląski, Wodzisław Śląski, )

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Województwo: śląskie
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Na czas określony
Godziny pracy: Pełny etat

Dla naszego Klienta, producenta masztów flagowych i słupów oświetleniowych poszukujemy pracowników produkcji

Zadania:

&#8226; prace przy produkcji słupów oświetleniowych i masztów flagowych
&#8226; praca na hali produkcyjnej
&#8226; nakładanie za pomocą pędzla substancji utwardzających
&#8226; obróbka wstępna, polegająca na ścinaniu i przycinaniu elementów metalowych za pomocą urządzeń
&#8226; obróbka końcowa, polegająca na wycinaniu otworów i montażu elementów dodatkowych
&#8226; pakowanie wyrobów gotowych

Oferujemy:

&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
&#8226; zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin od zaraz
&#8226; od poniedziałku do piątku, 3 zmiany

Od Kandydatów oczekujemy:

&#8226; wykształcenia zawodowego
&#8226; doświadczenia w pracy na produkcji min. 6 miesięcy
&#8226; dyspozycyjności do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
W temacie maila prosimy wpisywać: Pracownik produkcji &#8211; Wodzisław Śląski
Kontakt:
Work Service S.A.
ul. Kopernika 6
40-064 Katowice
Tel: 32 607 09 90
e-mail:cv.katowice@workservice.pl