Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik montażu- 3000zł netto!

Buk, Buk,

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

PRACOWNIK MONTAŻU

Lokalizacja: Niepruszewo k. Buku

Gdzie będziesz pracować?

Firma produkcyjna, która od prawie 20 lat prężnie działa na rynku stolarki okiennej PCV. Proponuje szeroki wachlarz usług dla swoich Klientów. W swojej ofercie posiada okna PCV, drzwi, parapety, rolety i bramy garażowe. Korzysta z najnowszych, innowacyjnych technologii, kładąc nacisk na energooszczędność i bezpieczeństwo oferowanych systemów.

Zakres obowiązków:

- montaż i demontaż okien i drzwi u Klientów firmy &#8211; wyjazdy na delegacje (region województwa wielkopolskiego).
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży budowlanej,
- mile widziana znajomość technik pomiaru, montażu, demontażu, cięć i obróbki materiałów,
- dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu,
- gotowość do pracy w terenie (delegacje).

Oferujemy:

- umowę o pracę &#8211; zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta,
- wynagrodzenie stałe plus dodatkowe godzinowe,
- system szkoleń i kompleksowe wdrożenie do pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem niniejszego serwisu lub kontakt telefoniczny. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 10 Maj, 2017  14:54

Identyfikator: 611323

Wyświetleń: 1532