zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik montażu

(Wronki, Wronki, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, Agencji 3000/2 &#8211; agencja doradztwa
personalnego o europejskim zasięgu. Posiadamy status. Na polskim rynku
działamy od 8 lat.
Obecnie dla naszego klienta poszukuje osoby na stanowisko

Pracownik montażu (Wronki)
Nr.ref.BW/PM/0512
Miejsce pracy: Wronki

Obowiązki:
- Praca na montażu
- Praca w systemie zmianowym
- Praca we Wronkach

Wymagania:

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Zdolności manualne
- Chęć do pracy

Oferujemy:

- umowa o pracę tymczasową
- przyjazną atmosferę w pracy

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji na adres
bwrzesinski@job-impulse.pl z zawartym numerem referencyjnym.

Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Job Impulse Polska Sp. z o.o. z
siedzibą w Poznaniu (60-129), ul. Sielska 8 danych osobowych w celu
pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych
osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów
rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych
(Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody.
Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do poprawiania,
dostępu i ochrony tych danych.