Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik magazynu/Pakowacz (KPP/08/23)

Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik magazynu/Pakowacz

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska:

Zbieranie i kompletowanie zamówień zgodnie z wykazem.
Ręczne pakowanie towaru.
Przygotowywanie towaru do wysyłki.
Proste prace manualne.
Prace magazynowo - porządkowe.
Wymagania:

Osoba energiczna, odpowiedzialnie podchodząca do obowiązków.
Zaangażowanie oraz zręczność.
Dokładność i staranność.
Dyspozycyjność.
Dobra organizacja pracy.
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Stabilne warunki zatrudnienia.
Pracę w renomowanej firmie.
Pracę na pół etatu z możliwością dopełnienia ( umowa o pracę tymczasową ).
Pracę w systemie zmianowym.
Dodatkowe informacje:

PRACA OD ZARAZ !
Kontakt telefoniczny: 735-955-643 lub 882-167-625.

weegree.es-candidate.compl/application/form/261564/1020/0/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 29 Sierpien, 2017  09:01

Identyfikator: 619546

Wyświetleń: 1145