zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik ds. zakupów bezpośrednio produkcyjnych

(Lublin/Rzeszów, Lublin, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Opis stanowiska Dla naszego klienta z woj. Lubelskiego/Podkarpackiego poszukujemy absolwentów szkół wyższych (kierunki techniczne/ekonomiczne) z minimum 6-cio miesięcznym doświadczeniem w dziale zakupów na stanowisko:

Główne obowiązki:

Zamawianie materiałów do produkcji bezpośredniej
Poszukiwanie nowych źródeł dostawców
Kontakt z dostawcami i producentami w celu negocjacji cen
Dbanie o odpowiedni poziom zapasów
Praca w systemie SAP
Ścisła współpraca z działami logistyki oraz produkcji

Obowiązki:

Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
Pakiet socjalny (bonusy, premie świąteczne)

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
Znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację minimum B2 (warunek konieczny)
Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania SAP
Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
Praktyczna znajomość procesów logistycznych i gospodarki materiałowej
Kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
Mobilność i możliwość zmiany miejsca zamieszkania

Zainteresowane osoby prosimy o rejestracje na naszej stronie internetowej PeakStaff Recruitment&#8211; numer referencyjny KUP/PL/2013

&#8222;Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyzsze dane podaje dobrowolnie. Zostalem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostepu do tresci danych oraz mozliwosci ich poprawiania.\" Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Certyfikat 4329