Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcji - montaż grzejników

Kraków (Bieżanów-Prokocim), Kraków,

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, Firmy zajmującej produkcją grzejników, grzałek oraz akcesoriów do ogrzewania, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTAŻ GRZEJNIKÓW
Miejsce pracy: Kraków (Bieżanów-Prokocim)

Zakres obowiązków:

&#8226; pomoc przy pracach ślusarskich związanych z gięciem rurek, stemplowaniem otworów, szlifowaniem papierem ściernym oraz podawaniem grzejników do pieca

Nasze oczekiwania:

&#8226; motywacja do podjęcia pracy od zaraz
&#8226; sumienność i dokładność
&#8226; zdolności manualne
&#8226; mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

&#8226; współpracę z nowoczesną firmą z branży produkcyjnej
&#8226; przejrzyste warunki wynagrodzenia
&#8226; tygodniowy okres próbny w ramach umowy zlecenia, a później umowa o pracę
&#8226; pracę w systemie dwuzmianowym w godz. 5:50-13:50 oraz 13:50-21:50

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl/ z dopiskiem montaż grzejników.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.&#8221;

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 21 Sierpien, 2017  11:26

Identyfikator: 618909

Wyświetleń: 1313