Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcji/ Spawacz:- Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:

wykonywanie spoin spawalniczych metodami MAG, MIG i TIG.
udział w procesie produkcji

Wymagania:

uprawnienia spawacza TIG -MIG &#8211; MAG
doświadczenie na stanowisku spawacza min 1 rok
wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
inicjatywa i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy
pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Prosimy o dopisanie w CV:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. zo.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Start People Sp.zo.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, potencjalnym pracodawcom w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informuję, iż administratorem danych jest Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111. Przedmiotowe dane są zbierane w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom. Ich podanie jest dobrowolne, tym niemniej niezbędne dla realizowanych procesów rekrutacyjnych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 14 Styczen, 2013  11:19

Identyfikator: 435077

Wyświetleń: 4073