zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcji

(Komorniki koło Środy Śląskiej, Środa Śląska, )

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej ( 5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Komornik (okolice Środy Śląskiej) kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
- Obsługa maszyn produkcyjnych
- Kontrola jakościowa produkowanych wyrobów
- Realizacja planu produkcyjnego
- Miejsce pracy: Komorniki koło Środy Śląskiej

Od kandydatów oczekujemy:
- Doświadczenie na produkcji- mile widziane
- Wykształcenie zawodowe lub średnie
- Umiejętność pracy w zespole
- Wysoka motywacja do wykonywanych zadań
- Własny dojazd do pracy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość zatrudnienia w przyszłości u naszego Klienta

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie PRO/KOM/2013

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."