zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Pomocniczy Łódź od zaraz

(Łódź, Łódź, )

INTERIMAX to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która realizuje projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów
&#8211; lidera branży artykułów dekoracyjnych oraz wykończenia wnętrz - poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik pomocniczy
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: PP/ŁDZ/10/11

Opis stanowiska pracy:

&#8226; prace pomocnicze
&#8226; drobne prace fizyczne i porządkowe
&#8226; dbanie o estetykę punktu sprzedaży
&#8226; Przyjmowanie dostaw
&#8226; Wsparcie zespołu sprzedażowego

Wymagania:

&#8226; status osoby uczącej się
&#8226; ukończone 18 lat
&#8226; odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
&#8226; brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania lekkich prac fizycznych
&#8226; dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; pracę w elastycznym wymiarze godzin
&#8226; możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
&#8226; zatrudnienie u renomowanego pracodawcy
&#8226; dłuższą perspektywę współpracy

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV adres: rekrutacja@interimax.com, dopiskiem w tytule maila: "PP/ŁDZ/10/11".

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).