Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Myjni Ręcznej przy Ch Manufaktura

przy CH Manufaktura, Łódź,

Odpowiedz: office@inv-pro.pl

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Do nowo powstającej myjni samochodowej znajdującej się na terenie Centrum Handlowego Manufaktura poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Myjni Ręcznej

Obowiązki:
- mycie oraz sprzątanie samochodów

Wymagania:
- dyspozycyjność (praca zmianowa)
- sumienność, staranność, dokładność
- dobra organizacja czasu pracy
- miła aparycja i kultura osobista
- sprawność fizyczna

Oferujemy:
- pracę w nowoczesnym, rozwijającym się punkcie usługowym
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i osiąganych efektów

Mile widziani studenci uczący się w systemie zaocznym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: office@inv-pro.pl/.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 03 Marzec, 2010  14:36

Identyfikator: 156197

Wyświetleń: 2942