Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Gospodarstwa Rolnego

Myślibórz, Dębno,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PRACOWNIK GOSPODARSTWA ROLNEGO
Miejsce pracy: okolice Myśliborza, zachodniopomorskie

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym,
- doświadczenie w obchodzeniu się ze zwierzętami i maszynami rolniczymi,
- prawo jazdy kat. B (mile widziana kat. T ),
- zainteresowanie podjęciem długoterminowej pracy.

Obowiązki:
- prace w gospodarstwie rolnym o powierzchni 80ha,
- prace porządkowe,
- prace przy trzodzie mięsnej.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- zakwaterowanie.

Swoje CV proszę przesyłać na adres: k.chylinska@eurojob24.pl/ w temacie wpisując Pracownik gospodarczy lub pod nr 669100660
Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)"
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 04 Lipiec, 2016  13:36

Identyfikator: 586749

Wyświetleń: 1555