Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Prace na wysokości Pphu Alpin-Pro Inwest-Group

(Kościan, Leszno, )
Prace na wysokości Pphu Alpin-Pro Inwest-Group


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Pphu Alpin-Pro Inwest-Group

Nasza oferta:

-montaż wkładów kominowych ze stali nierdzewnej
-wycinka regulacja drzew, krzewów
-mycie elewacji, powierzchni szklanych, konstrukcji stalowych, dachów, wież, kominów
-malowanie i konserwacja elewacji, konstrukcji stalowych, wież, kominów, słupów energetycznych, dachów
-rozbiórka kominów stalowych, betonowych
-rozbiórka wież teletechnicznych stalowych, betonowych
-instalacje teletechniczne, montaż dróg kablowych, montaż anten gsm, specjalistyczne prace teletechniczne
-zawieszanie reklam, banerów wielkoformatowych
-delatacje budynków, instalacje elektryczne
-odśnieżanie powierzchni dachów skośnych, płaskich, usuwanie nawisów lodowych
-sprzątanie budynków, biur, klatek schodowych wraz z wywozem odpadów


W zakresie specjalistycznych prac na wysokości. moja firma istnieje od 19.12.2011. Jestem płatnikiem vat. na wysokości pracuje już od czterech lat. Takie doświadczenie pozwala mi wykonać prawie każde zlecenie. Posiadam wszelakiego rodzaju kursy do prowadzenia działalności gospodarczej.
Kurs do prac na wysokości, Kurs bhp, Kurs pierwszej pomocy, Kurs operatora wózka widłowego, Kurs prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania zasobami ludzkimi, Kurs do obsługi specjalistycznych programów komputerowych, Kurs obsługi piły spalinowej, Badania do prac na wysokości, Badania psychotesty. Zapraszamy do współpracy na terenie całego kraju.
Firma Pphu Alpin-pro Inwest-Group jest firmą, która świadczy nie tylko usługi w zakresie specjalistycznych prac na wysokości, świadczy tak że usługi w zakresie sprzątania mieszkań, biur, klatek schodowych i wszelkiego rodzaju pomieszczeń gospodarczych wraz z wywozem odpadów. Oprócz szerokiej gamy naszych usług także zajmujemy się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi i co, instalacje elektryczne, instalacje teletechniczne gsm. wycinka, regulacją drzew. Zajmujemy się produkcją artystycznych wyrobów z metalu. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy sprostają najcięższym państwa wymaganiom. Uważamy, że wszystko da się zrobić.

Kontakt:
Telefon +48-795-686-818
E-mail alpinnet@****


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl