Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Prace magazynowe (branża odzieżowa)

Gądki k/Poznania, Konin,

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

PRACA!
Pakowanie, sortowanie odzieży!

Lokalizacja: GĄDKI k/Poznania

Obowiązki:
- kompletowanie asortymentu z branży odzieżowej
- porządkowanie, sortowanie, układanie odzieży.

Wymagania:
- dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym w pełnym wymiarze czasu pracy,
- umiejętność pracy w grupie,
- mile widziane Panie.

Oferujemy:
- umowę o pracę po okresie próbnym w ramach umowy zlecenie,
- możliwość zdobycia doświadczenia oraz podjęcia długotrwałej współpracy,
- dojazd pracowniczy z wielu lokalizacji (m.in. Jarocin, Gniezno, Września, Opalenica, Trzemeszno, Kościan, Konin).

Najwyższe stawki na rynku
13-15 zł za godzinę + premie!!!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Zadzwoń: 723 190 495; 723 190 496 lub napisz: lukasz.krystek@adecco.com

Ogłoszenie dodane: Sroda, 10 Sierpien, 2016  13:01

Identyfikator: 590090

Wyświetleń: 1710