zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca jako Tajemniczy Klient

(Kłodzko, Kłodzko, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma ISSP jest międzynarodową firmą działającą w zakresie usług Customer Relationship & Human Resources. Strategicznym obszarem naszej działalności są: praca czasowa, outsourcing procesu inwentaryzacji oraz badania marketingowe.

W związku z dynamiczny rozwojem firmy, poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w charakterze:
Ankieter do badania "Tajemniczy Klient"
(Mystery Shopper)
Typ pracy: praca czasowa

Zadania na stanowisku:

Osoba uczestnicząca w badaniu Mystery Shopping wciela się w potencjalnego klienta, aby sprawdzić jakość obsługi we wskazanym sklepie/punkcie obsługi. Nawiązuje bezpośredni kontakt z pracownikiem placówki (sprzedawca/konsultant), zadaje mu kilka pytań odnośnie oferty lub produktu, a więc bierze bezpośredni, aktywny udział w zaaranżowanych sytuacjach. Po zrealizowaniu takiej wizyty Tajemniczy Klient wypełnia ankietę, w której odpowiada na pytania dotyczące dokonanej obserwacji.

Wymagania:
&#8226; wiek &#8211; powyżej 24 roku życia
&#8226; komunikatywność, kreatywność i elastyczność w działaniu
&#8226; umiejętność reagowania w sytuacjach stresowych
&#8226; wysoka kultura osobista
&#8226; rzetelność i uczciwość
&#8226; dostęp do Internetu
&#8226; doświadczenie w zakresie badań marketingowych/ marketingu, obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Wybranym kandydatom oferujemy:
&#8226; możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych
&#8226; możliwość dodatkowego zarobku
&#8226; elastyczny czas pracy
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o zalogowanie się na stronie www.perspecto.pl
i wypełnienie kompletnych informacji w formularzu zgłoszeniowym (opcja Rejestracja Audytorów).