Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla studentów

(Kraków, Kraków, )
Praca dla studentów


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Greenpeace jest największą na świecie organizacją ekologiczną. Od prawie 40 lat działamy na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Edukujemy dzieci, młodzież i dorosłych oraz angażujemy ich w działania na rzecz ochrony przyrody. Walczymy o ostatnie na Ziemi lasy pierwotne i o życie w oceanach. Na całym świecie prawie 3 miliony osób - darczyńców Greenpeace pomaga nam, przekazując regularnie niewielkie kwoty, dzięki którym możemy nieprzerwanie działać!

Jak pracujemy?

Obejrzyj: youtube.com/watch?v=2fF3cNgwtXw

lub czytaj:

Praca polega na przekonywaniu spotykanych osób do wspierania Greenpeace regularnymi kwotami dotacji, dzięki którym możemy działać i prowadzić swoje kampanie, aż do osiągnięcia celu.

Formularz polecenia zapłaty, który Fundraiser - reprezentant Greenpeace - wypełnia z darczyńcą na ulicy pozwala naszej fundacji otrzymywać regularne dotacje.

Fundraiserem może być każdy, kto utożsamia się z akcjami i sposobem działania Greenpeace i lubi pracę na świeżym powietrzu.

Co oferujemy?

- dwa 5 godzinne przedziały pracy: 9.30-15.00 oraz 15.00-20.30
- zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji
- wynagrodzenie w zależności od efektywności, ilości przekonanych osób oraz stażu (pensja dobrego fundraisera to 15-26 złotych na godzinę brutto) (nie jest to wolontariat!!!)
- różnego rodzaju wyjazdy szkoleniowe lub możliwość czasowej pracy w innym mieście;

Czego oczekujemy?

- umiejętności interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej
- zapału i optymizmu
- sumienności
- chęci korzystania z doświadczenia organizacji

Jeśli myślisz że to praca dla Ciebie, to dołącz do nas!
greenpeace.pl/praca
prosimy też o informacje na formularzu, skąd wiesz o ogłoszeniu o pracy


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl