zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody

Praca dla Uczniów/Studentów - pakowanie kosmetyków/ słodyczy

(Łódź, Łódź, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma KS Service sp. z o.o. dla jednego ze swoich klientów, poszukuje osób do pakowania kosmetyków i słodyczy.

Opis stanowiska:

Ręczne i mechaniczne pakowanie kosmetyków, słodyczy, chemii gospodarczej. Praca odbywa się w grupie.

Wymagania:

- status ucznia/studenta

- wiek 18-26 lat

- książeczka SANEPID

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- stawki godzinowe

- pracę w systemie dwuzmianowym

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- przeszkolenie

Miejsce pracy:

Łódź - Nowe Sady

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę przesyłać CV na adres: lodz@ksservice.eu w temacie podając nr ref.: 03/PK/11.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.