Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla Studentki (studia zaoczne) + możliwy stały układ

(Poznań, Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Swoje ogłoszenie kieruje do dziewczyn- studentek studiujących zaocznie w Poznaniu które mają ochotę trochę pozwiedzać a przy okazji zarobić. Pochodzę z Poznania a siedziba firmy której jestem właścicielem mieści się w Gdyni. Stąd też moje ciągłe wyjazdy do Trójmiasta. Współpracuję głównie z podmiotami w Warszawie Krakowie Białymstoku Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie no i oczywiście Poznaniu. Poszukuję dziewczyny na poziomie z kulturą osobistą która będzie asystowała mojej pracy. Spotkania, bankiety, wyjazdy (dlatego też studiująca zaocznie). Wyjazdy przeważnie na tydzień. Odpowiadałoby mi zatem gdyby miała prawo jazdy kat. B. W dzień głównie praca administracyjna w biurze (lecz także czasami z wyjazdami na ewentualne moje spotkania) natomiast wieczory wolne. Godziny pracy luźne- jednak czasami uzależnione od moich obowiązków. W Gdyni zapewniam pokój z własną łazienką (u mnie) natomiast w pozostałych miastach zawsze nocuję w hotelach tak więc osobny pokój. Chciałbym także by znała angielski- ja nie znam a chciałbym od razu mieć korepetycje.

Przyznam że nie jestem pewny co do ogłoszenia jednak ostatnio mam taki nawał pracy że nie wyrabiam się a ciągłe jazdy autem już mnie dobijają. Potrzebne mi jakieś towarzystwo w pracy stąd też zdecydowałem się na ogłoszenie.

Dla formalności: mam 24 lata i jestem samotny. Wpadł mi także do głowy stały układ sponsorowany. To jednak zostawiam pod rozwagę i dyskusję na później po zawiązaniu kontaktu. Proszę o informację z zapytaniami na maila mojaasystentka@prokonto.pl DO WIADOMOŚCI BARDZO PROSZĘ OSOBY ZAINTERESOWANE O ZAŁĄCZENIE SWOJEGO ZDJĘCIA BĄDŹ KILKU ZDJĘĆ (również mogę przesłać)

Co do finansów... proponuję um. zlecenie na 3 miesiące na początek na kwotę 1000 zł netto (istnieje możliwość ewentualnego dodatku premiowego)
Jeśli współpraca będzie ok a obu stronom odpowiadać będzie praca proponuję już um. o pracę za kwotę 1500 zł netto + dodatek premiowy

Koszty noclegów oraz wyżywienia pokrywam z własnej kieszeni


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl