zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla AGEnta

(Bydgoszcz i okolice, Bydgoszcz, )

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. z siedzibą w Legnicy, to firma o międzynarodowym zasięgu. Nasza działalność ukierunkowana jest na pomoc tym, którzy mieli wypadki i odnieśli obrażenia ciała albo pozostały w nich urazy psychiczne. W ich imieniu występujemy do Towarzystw Ubezpieczeniowych o wypłatę należnych im odszkodowań z tytułu OC sprawcy.

Obecnie w związku z gwałtownym rozwojem Spółki poszukujemy do współpracy:

Agentów

Wymagania

- Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania z niego
- Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
- Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
- Umiejętność samodzielnej pracy

Zadania
- Obsługa osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych- Aktywne pozyskiwanie klientów

Oferujemy

- Uczciwy i prosty system wynagrodzeń
- Możliwość awansu zgodnie z &#8222;Planem Kariery&#8221;
- Podstawowe narzędzia pracy
- Samochody służbowe w programie Auto dla Lidera
- Wiele ciekawych szkoleń
- Dodatkowe bonusy za wyniki pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz listem motywacyjnym drogą e-mailową na adres: pracaagent@euco.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 03 Sierpien, 2010  09:24