zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Tarnów

(Tarnów , Tarnów, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

AVIVA zdobywca Godła 2012, firma ubezpieczeniowa przyjazna klientowi ogłasza rekrutację na stanowisko Doradca personalny w oddziale w Tarnowie.

Wymagania

&#8226; dobra organizacja pracy
&#8226; wykształcenie minimum średnie
&#8226; wiek 25 - 50
&#8226; łatwość nawiązywania kontaktów

Obowiązki

&#8226;nawiązywanie kontaktów handlowych
&#8226;obsługa klientów indywidualnych i instytucjonalnych
&#8226;sporządzanie ofert dla klientów
&#8226;realizacja zadań sprzedażowych
&#8226;dbałość o wizerunek firmy
&#8226;wykonywanie prac administracyjno-biurowych

Mile widziane

&#8226; doświadczenie w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze klienta
&#8226; znajomość pakietu MS Office
&#8226; praktyczna umiejętność stosowania technik sprzedaży

Oferujemy

&#8226; profesionalny system szkoleń oraz wdrożenia do pracy
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w międzynarodowej firmie
&#8226; atrakcyjny system wynagrodzeń
&#8226; możliwości awansu
&#8226; dodatkowe bonusy finansowe i pozafinanowe
&#8226; komfortowe miejsce pracy

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Kwiecien, 2013  15:25