Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukuje pracy

(Rzeszów, Rzeszów, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Poszukuje pracy.
Młody w wieku 25 lat po szkole Technik Technologii drewna o specjalności meblarstwo i stolarka budowlana ( bez doświadczenia, choć chciałbym spróbować jako stolarz, a nawet w artysty-ce drewna , z powodu moich umiejętności plastycznych i chęci ich rozwijania w innych branżach )
Trzy letnie doświadczenie jako kowal matrycowy ( Trzeci kowal pras ). Kucie w metalu na gorąca. Obsługa linii produkcyjnej. Praca na prasach kuźniczych i krojczych. Obsługa nagrzewnicy indukcyjnej, wózka widłowego. Prodkucja odkuwek do motoryzacji, wojska, górnictwa, rolnictwa oraz lotnictwa ( Boying`a ).
Doświadczenie przy obróbce kamienia. Polerowanie na mokro i sucho. Wielka chęć i "szlifowania" umiejetności w rzeźbieniu z kamienia. Umiejętność samodzielnej produkcji blatów kuchennych, parapetach, schodach. Doświadczenie przy produkcji kominków z marmuru, piaskowca. Branża kamieniarska, a bardziej szlifowania kamienia od jakiegoś czasu jest dla mnie prawie inspiracją, lecz nie mam szczęścia co do firm, które wciąż mają problemy finansowe i stąd ciągłe problemy z pracą.
Prawo jazdy kat.B. Własny samochód. Doświadczenie na długich trasach zagranicznych. Przejazdy busami.
Doświadczenie, jako sprzedawca artykułów AGD i RTV. Ponad roczna praca w Stalowej Woli. ( bankructwo firmy "DUCAT" ).
Praca w tartaku, jako pomocnik. Rozwózka drewna samochodem dostawczym.
BARDZO DOBRA znajomość komputera w środowisku WINDOWS i INTERNET.
Moją zaletą jest bardzo duża dyspozycyjnośćć i poświęcenie dla firmy. Jestem osobą bardzo kontaktową co uświadomiłem sobie w trakcie mojego doświadczenia w pracy, kiedy miałem szanse pracować z wieloma ludźmi nie mając z nimi konfliktów.
Bardzo szybko się uczę, co pokazuje doświadczenie w zawodach, o których nie miałem wcześniej pojęcia.

Proszę o ewentualny kontakt:
Damian
tel: 663329826
mail: arthass @ o 2.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl