zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukiwany koordynator organizacji szkoleń

(Cała Polska, Wroclaw, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą współpracy w zakresie koordynowania organizacji szkoleń i rekrutacji uczestników.

KAŻDA OSOBA, PRZEJDZIE SZKOLENIE PRZYGOTOWUJĄCE DO PEŁNIENIA FUNKCJI KOORDYNATORA PO KTÓRYM OTRZYMA - CERTYFIKAT KOORDYNATORA DS. SZKOLEŃ

Dodatkowo każdy koordynator zostanie objęty
pakietem szkoleń jakie są organizowane przez nasz dział szkoleń
Zapraszamy

Poszukujemy koordynatorów do organizacji szkoleń i rekrutacji uczestników następujących miastach:
* Wrocław
* Kraków
* Poznań
* Opole
* Szczecin
* Trójmiasto
* Białystok
* Łódź
* Warszawa

Zadania przewidziane dla koordynatora:

- Koordynowanie działań promocyjnych i marketingowych w danym mieście
- Analiza potrzebnych szkoleń, ich planowanie oraz przygotowanie
- Zapewnienie bieżącej obsługi logistycznej i administracyjnej klientów w trakcie sesji szkoleniowych;
- Pomoc w rekrutacji uczestników na szkolenia

Umiejętności i wymagane kwalifikacje:
- Komunikatywność
- Doświadczenie we współpracy z klientami
- Kontakty z społecznością studencką itp.
- Dobrych zdolności interpersonalnych

Oferujemy możliwość rozwoju osobistego oraz atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiadające wynikom pracy. Szczegóły współpracy przekażemy zainteresowanym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną, w tytule proszę wpisać nazwę miasta, które, Państwa interesuje.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 31.03.2011 Na adres szkolenia@cl-consulting.com.pl
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.cl-consulting.com.pl
Tel. kontaktowy 71 324 68 64

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).