zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Pomocnik gospodarczy

(Ochla, Zielona Góra, )

Platforma Pracy Labour Ant poszukuje osób na stanowisko (certyfikat nr 3280)

Pracownik Gospodarczy

Ilość poszukiwanych kandydatów: 1 osoba
Miejsce wykonywania pracy: Ochla
Termin zatrudnienia: Maj / Czerwiec 2011r.
Umowa: Umowa o pracę

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętności techniczne tzw. &#8222;złota rączka&#8221;

Zakres obowiązków:
- proste prace przy naprawach w domu

Kontakt: Platforma Pracy Labour Ant
65-001 Zielona Góra, al. Zjednoczenia 92
tel.: (068) 455 30 36
fax: (068) 455 30 37
tel. kom.: 0 507 052 071

e-mail: rekrutacja@portalpracy.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim wraz z aktualnym zdjęciem z dopiskiem Pracownik Gospodarczy.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).