Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Pomoc w prowadzeniu domu nr ref.: 01/01/2011

(Grudziądz, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

POMOC W PROWADZENIU DOMU
Nr ref.: 01/01/2011


Rodzina z dwójką dzieci w wieku przedszkolnym, mieszkająca w Gdyni, tuż nad morzem i niedaleko stacji SKM i ZKM (sprawne środki transportu publicznego), poszukuje za pośrednictwem firmy Personia osoby do pomocy w pracach domowych oraz w opiece nad dziećmi.

Poszukujemy osoby chętnej do pracy i dyspozycyjnej minimum od poniedziałku do piątku od godziny 16.00, a także w weekendy.
Idealnym rozwiązaniem jest chęć zamieszkania z rodziną (lub w wynajętym blisko rodziny mieszkaniu) i bycie dyspozycyjnym w większym wymiarze godzin.

Atutem kandydatki jest umiejętność gotowania i doświadczenie w opiece nad dziećmi.
Oferujemy rynkowe wynagrodzenie, miłą atmosferę pracy w sympatycznej, polskiej rodzinie.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres mailowy: kamila.dowgiallo@personia.pl

Prosimy o podanie w tytule wiadomości: POMOC W PROWADZENIU DOMU.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl