Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Planista Produkcji

Lębork, Lębork,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub inżynieria produkcji ;
- Doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
- Odpowiedzialność, samodzielność i terminowość;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, mile widziana znajomość Systemu ERP.

obowiązki:

- Tworzenie okresowych planów produkcji, dostarczając w ten sposób informacji niezbędnych do terminowej realizacji zamówień klienta;
- Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych;
- Tworzenie harmonogramów produkcji;
- Ustalanie terminów realizacji zamówień oraz emitowanie dokumentacji produkcyjnej;
- Tworzenie analiz produktywności i wydajności, przygotowywanie raportów z tego obszaru;
- Stała współpraca z oddziałem firmy we Francji.

oferujemy:

- stabilną pracę w Międzynarodowej Firmie,
- stały rozwój,
- atrakcyjne warunki pracy.

opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@etif.eu w tytule e-mail podając nr ref.SPL/04/12 Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 09 Maj, 2012  14:38

Identyfikator: 396024

Wyświetleń: 4622