Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Pilnie poszukuje pracy fizycznej!

(Toruń, Toruń, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Pilnie poszukuje pracy fizycznej!

Mam 26lat i pilnie poszukuje pracy fizycznej.

Na moje doświadczenie składają się:
prace budowlane=>malowanie pokojowe i elewacyjne, pomoc brukarza, prace na wysokościach, drobne prace budowlane, (obsługa narzędzi budowlanych),praca na produkcji, praca na magazynie.

Jestem pracownikiem zmotywowanym do ciężkiej i wydajnej pracy. Zależy mi na ofercie stabilnej. Wierzę, że moje cechy takie jak odpowiedzialność, uczciwość i staranność w wykonywaniu obowiązków mogą być z pożytkiem wykorzystane.

Chciałbym zapewnić, że jestem pracownikiem lojalnym i chętnym do pracy, co mam nadzieję już niedługo będę mógł udowodnić.
W przypadku zainteresowania bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu 664538209. Z niecierpliwością oczekuję na odpowiedź.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl