zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Partner ds. zarządzania i komercjalizacji

(Dolnośląskie, Wroclaw, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska pracy

Czerwona Torebka kontynuuje działalność firmy Świtalski & Synowie i jest inwestorem ogólnopolskiej sieci pasaży handlowych. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem w działalności handlowej oraz na rynku nieruchomości komercyjnych. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu, ale zasięg działalności jest ogólnopolski. Pracownicy spółki to jeden z najlepszych zespołów działających w sektorze rozwoju sieci handlowych.

W związku z tym poszukujemy:
Partnera ds. zarządzania i komercjalizacji
Miejsce pracy: województwo dolnośląskie

Wymagania

umiejętności negocjacyjne,
gotowość do częstych podróży ,
dobra obsługa komputera ,
prawo jazdy kat. B (własny samochód),
komunikatywność, samodzielność, determinacja w dążeniu do celu ,
gotowość prowadzenia działalności gospodarczej.

Zakres obowiązków:

sporządzanie raportów i analiz na potrzeby działalności Spółki
wsparcie procesu komercjalizacji powierzchni handlowo &#8211; usługowych
utrzymywanie dobrych relacji z najemcami

Oferujemy

ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
atrakcyjne oraz niezmienne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
duże możliwości rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego za pomocą zakładki "kontakt".
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926

z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez "Czerwona Torebka" spółka akcyjna danych osobowych w celach rekrutacji.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 06 Wrzesien, 2011  15:16