zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Partner Energa obrót - Przedstawiciel

(Cieszyn, Cieszyn, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska pracy:
Pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces. Gruntowne przeszkolenie z wiedzy dotyczącej branży energetycznej .

Umowa partnerska .

System wynagrodzeń z premią za wyniki oraz prowizją od sprzedaży Wynagrodzenie między 2000 zł a 50.000 zł przy założeniu realizacji realistycznych planów sprzedaży

Zakres obowiązków: Aktywne zdobywanie i obsługa Klientów - realizacja planów sprzedażowych
Raportowanie wyników sprzedaży i stanu prac z Klientami
Stałe podnoszenie swojej wiedzy

Wymagania: Masz doświadczenie w aktywnej, mobilnej sprzedaży do Klientów Biznesowych (min. 3 lata)
Jesteś osobą, która rozwiązuje problemy zamiast je tworzyć
Interesują Cię przede wszystkim konkretne wyniki i rezultaty - dla Ciebie i dla Twojej firmy
Jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązujesz kontakty
Posiadasz prawo jazdy kat. B

TYLKO OSOBY Z DZIAŁALNOŚCIĄ GOSPODARCZA LUB MOŻLIWOŚCIĄ JEJ ZAŁOŻENIA

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji CV na podany adres e- mail: marta.dyczek@energadlafirm.pl