zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody

Pakowacz/ka- praca od zaraz/ możliwy wyjazd z Dolnego Śląska (wyjazd w każdą niedzielę)

(Roosendaal, Wroclaw, )

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta w Holandii, na stanowisko:

Obowiązki:

- pakowanie artykułów spożywczych

Oferujemy:

- umowę o pracę oraz ubezpieczenie

- zakwaterowanie oraz dojazd do i z miejsca pracy

- możliwość podjęcia pracy od zaraz

- opieka polskiego koordynatora przez cały okres trwania zatrudnienia

- pomoc w organizacji dojazdu do Holandii

- pomoc w załatwieniu formalności

Wymagania:

- posiadanie konta bankowego

- ważny dowód osobisty lub paszport

- mile widziana znajomość języka angielskiego

- mile widziany nr SOFI oraz prawo jazdy kat. B

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Cv na adres pollux.marta@pollux-international.eu

NIE ORGANIZUJEMY WYJAZDÓW DLA PAR