Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pakowacz &#8211; Łódź, praca dla niepełnosprawnych

Łódź, Łódź,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych. Poprzez współpracę z pracodawcami osób niepełnosprawnych głównie z tzw. otwartego rynku pracy jesteśmy w stanie swoje usługi świadczyć w sposób profesjonalny na terenie całego kraju, wyczerpując wszelkie potrzeby naszych Klientów.

OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. jest Agencją Zatrudnienia wpisaną do rejestru pod nr 15604.

OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. dla swojego Klienta poszukuje osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: PAKOWACZ

Zakres obowiązków:
&#8226; pakowanie akcesoriów kosmetycznych w zestawy
&#8226; wizualna kontrola jakości
&#8226; transport gotowych produktów użyciem ręcznego wózka paletowego
&#8226; zaopatrywanie maszyny w komponenty

Od Kandydata/Kandydatki oczekujemy:
&#8226; gotowości do pracy w systemie zmianowym
&#8226; zdolności manualnych
&#8226; braku przeciwwskazań do pracy przy maszynach
&#8226; gotowości do wykonywania pracy powtarzalnej i rutynowej
&#8226; umiejętności pracy w zespole
&#8226; dokładności

Miejsce pracy:
&#8226; Łódź

Oferujemy:
&#8226; stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat, bez pośredników
&#8226; system premiowy
&#8226; prywatną opiekę medyczną z rozszerzonym pakietem rehabilitacyjnym
&#8226; bony na święta, możliwość korzystania z centrum sportowego, dofinansowanie posiłków na stołówce firmowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej na adres: praca@werbeo.pl/
W tytule wiadomości prosimy napisać nazwę stanowiska pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 02 Marzec, 2017  11:06

Identyfikator: 606506

Wyświetleń: 1620