Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

PRAKTYKI ZAWODOWE DLA POŚREDNIKÓW I ZARZĄDCÓW

(OPOLE, Opole, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Praktyki zawodowe prowadzone są zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 15 lutego 2008 roku w sprawie nadawania uprawnień i licencji zawodowych w dziedzinie gospodarowania nieruchomościami (Dz. U. nr 31, poz. 189 z 2008 r. z późn. zm.).

Koszt praktyki: 1998,00 zł przy płatności jednorazowej i 2050 zł przy płatności w trzech ratach. W cenie dziennik praktyk !
Gwarantujemy najwyższy poziom zajęć, pełną realizację programu określonego przez Ministra Infrastruktury, elastyczne dostosowanie godzin dydaktycznych do Państwa możliwości czasowych.

Najbliższe praktyki rozpoczną się na początku lipca 2010 roku:
we WROCŁAWIU przy ul. Braniborskiej 57 w Elektronicznych Zakładach Naukowych,
w OPOLU przy ul. Piastowskiej 17 w Instytucie Śląskim.
Praktyka trwa minimum 6 miesięcy i obejmuje swym programem 200 godzin. Zajęcia odbywają się co drugi weekend w soboty i niedziele.

AKADEMIĘ NIERUCHOMOŚCI tworzy grupa firm nieruchomościowych i kancelarii prawnych z rejonu Dolnego, Górnego i Opolskiego Śląska oraz Małopolski i Wielkopolski.
Posiadamy 12 letnie doświadczenie w prowadzeniu praktyk zawodowych, przygotowaliśmy do zawodów zarządcy i pośrednika setki osób, z których cześć prowadzi własną działalność gospodarczą lub zatrudniona jest w renomowanych korporacjach nieruchomościowych.
Większość naszych wykładowców posiada znaczny dorobek zawodowy, publicystyczny, dydaktyczny i naukowy. Wykładowcy posiadają także znane firmy nieruchomościowe w Poznaniu, Wrocławiu, Opolu, Łodzi, Katowicach i Krakowie.
Zarejestrowani jesteśmy jako instytucje szkoleniowe w wojewódzkich urzędach pracy.
Wpisani jesteśmy do rejestrów osób i firm uprawnionych do prowadzenia praktyk zawodowych prowadzonych przez Ministra Infrastruktury.

Wybór naszej oferty zapewni Państwu właściwe przygotowanie do wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami lub zarządcy nieruchomości.

Szerzej o naszej ofercie na stronie internetowej www.akademianieruchomosci.pl
Ze strony internetowej mogą Państwo pobrać wszystkie niezbędne dokumenty.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl