Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Osoba do zarządzania punktami sprzedaży Ruch

(Nowy Dwór Gdański, Nowy Dwór Gdański, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla Naszego partnera biznesowego RUCH SA, sieci sprzedaży liczącej ponad 6000 punktów w całej Polsce, w związku z wprowadzeniem nowych kiosków poszukujemy osób przedsiębiorczych do zarządzania punktami sprzedaży na terenie całego kraju.

LOKALIZACJA: nowy Dwór Gdański

Wymagania:

o Gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej
o Chęć podejmowania nowych wyzwań
o Motywację i zaangażowanie
o Zaświadczenie o niekaralności z KRS oraz zaświadczenie, ze podmiot nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych
o Komunikatywny i łatwo nawiązujesz kontakty
o Nastawiony na realizację celów
o Rzetelny, lojalny, uczciwy i odpowiedzialny


obowiązki:
o Sprzedaż i obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
o Budowanie grupy stałych Klientów
o Dbanie o wizerunek punktu sprzedaży i prawidłową ekspozycję towaru
o Obsługa kas fiskalnych


oferujemy:
o Współpracę na zasadzie Umowy Agencji Sprzedaży
o Kwotę stałą i prowizję
o Premie jakościowe
o Szkolenia i możliwość awansu
o Profesjonalne przygotowanie do pracy
o Stałą opiekę Kierownika Sprzedaży


opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem Ruch/2013 na adres: joanna.krym@workservice.plProsimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl