Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie og這szenie

Osoba do pakowania wyrob闚 gotowych - Mi璠zyrzecz

(Mi璠zyrzecz, Mi璠zyrzecz, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Agencja Zatrudnienia EMAT wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w zwi您ku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydat闚 do pracy na stanowisko:

Osoba do pakowania wyrob闚 gotowych*

Miejsce pracy: Mi璠zyrzecz, woj. lubuskie

Opis stanowiska:
 Pakowanie wyrob闚 gotowych,
 Sprawdzanie jako軼i wyrob闚,
 Przygotowanie towaru do wysy趾i.
Wymagania:

 Dok豉dno嗆,
 Precyzyjno嗆,
 Ch璚i do pracy,
 Bardzo dobra percepcja wzrokowa,
 Dyspozycyjno嗆 do pracy zmianowej,
 Mile widziane osoby studiuj帷e lub ucz帷e si.

Oferujemy:
 Zatrudnienie w renomowanej, mi璠zynarodowej firmie,
 Rozpocz璚ie pracy &#8211; pocz徠ek maja 2013.

Zainteresowane osoby prosimy o wys豉nie aplikacji (cv) na adres: emat@emat.bior.pl;
Szczeg馧owe informacje pod nr 68 347 35 00, lub kom. 728 315 322/664 423 920.

Z這穎nych dokument闚 nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zg這szenia.

Prosimy o dopisanie w swojej ofercie nast瘼uj帷ej klauzuli: "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z dn. 29.09.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)"

*oferta pracy tymczasowej

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl