Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Operator wózka widłowego

Pass k. Błonia, Błonie,

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.
Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

LOKALIZACJA: Pass koło Błonia

Obowiązki:
- kompletacja towaru,
- rozładunek i załadunek towaru.

Oczekiwania:
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- dyspozycyjność,
- chęci do pracy i zaangażowanie,
- UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE.

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie (dodatkowe premie).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres rekrutacja.warszawa@asistnet.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)

Ogłoszenie dodane: Piatek, 09 Czerwiec, 2017  11:26

Identyfikator: 613433

Wyświetleń: 1284